Menu
Your Cart
   Free Shipping to all over Turkey. Please contact us for shipping abroad.

Delivery Information

TESLİMAT BİLGİLERİ:

 

Ürün, Alıcı'nın belirttiği teslimat adresine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa, paketlenmiş ve sağlam olarak teslim edilir. Savaş, doğal afet, ayaklanma, grev, lokavt, sel, yangın, deprem gibi Satıcı’nın herhangi bir kusuru olmaksızın ortaya çıkan ve makul önlemlerle engelleyemeyeceği hallerde bu süre uzayabilir. Teslim anında Alıcı'nın adresinde bulunmaması durumunda dahi Satıcı edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, Alıcı'nın ürünü geç teslim almasından ve/veya hiç teslim almamasından kaynaklanan zararlardan ve giderlerden Satıcı sorumlu değildir. Ürün, Alıcı'dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden Satıcı sorumlu tutulamaz. Adalara, denizaşırı yerlere ve Yurdışına teslimat yapılamamaktadır.

NAKLİYELİ ÜRÜNLER TESLİMATI: Planlanan teslimat tarihinden 1-3 gün önce SMS veya arama yoluyla Alıcı’ya ulaşılır ve Alıcı’nın onayı alınır. Teslimat planları sistem tarafından otomatik olarak hazırlandığı için özel durumlar dışında değişiklik yapılmaz. Teslimat günü, teslimat için gelmeden önce gün içerisinde aranıp bilgi verilir. Alıcı’nın özel durumu veya belirtilen adreste kimsenin bulunmadığı ve teslimatın gerçekleştirilemediği durumlarda, 2. teslimat en az 14 gün sonrası için yeniden planlanır ve yeni nakliye organizasyonu için Satıcı ekstra nakliye ücreti talep eder. Kurulum içeren nakliyeli teslimatlarda, kurulum teslimat ile aynı gün yapılır. Farklı bir gün için kurulum ayarlanmaz. Teslimat sırasında bir problem fark edilmesi durumunda, problemin teslimat ekibi tarafından sağlanacak teslimat formunda Alıcı tarafından belirtilmesi gerekir. Binada yük asansörü olmaması ve ürünün bina içine sığmaması gibi durumlar için asansör tutulması gerekirse sorumluluk Alıcı’ya aittir.

KARGOLU ÜRÜNLER TESLİMATI: Kargo ile gönderilecek ürünleriniz ise kargoya verildiğinde ilgili kargo şirketi ve kargo takip numarası SMS ve e-posta yoluyla sizinle paylaşılır. Hacmi 30 desi ve üzeri olan paketler bina kapısında teslim edilir. Alıcı, Ürün'ü teslim aldığı anda kontrol etmekle ve Ürün'de kargodan kaynaklanan bir sorun gördüğünde, Ürün'ü kabul etmemekle ve Kargo firması yetkilisine tutanak tutturmakla sorumludur. Aksi halde Satıcı sorumluluk kabul etmeyecektir. Kargoların teslimat yapamadıkları köy, kasaba veya şehir merkezine uzak noktalarda kargonuz, en yakın merkez şubeye kadar getirilir ve Alıcı’nın buradan teslim alması için bilgilendirme yapılır. Alıcı’nın belirtilen süre içinde kargoyu teslim alması gerekecektir.

KURULUM SATIN ALMA OPSİYONLU ÜRÜNLER HİZMETİ TESLİMATI: Kurulumu müşteriye ait olan ürünlerde ek kurulum hizmeti satın alınmış ise Ürün teslim edildikten en geç yedi (7) gün içerisinde kurulum hizmeti planlanır. Planlanan hizmet tarihinden 1-3 gün önce SMS veya arama yoluyla Alıcı’ya ulaşılır ve Alıcı’nın onayı alınır. Hizmet planları sistem tarafından otomatik olarak hazırlandığı için özel durumlar dışında değişiklik yapılmaz. Kurulum günü, kurulum için gelmeden önce gün içerisinde aranıp bilgi verilir. Ek kurulum hizmeti alınan ürünün, kurulum hizmeti gelmeden önce açılıp kontrol edilmesi Alıcı’nın sorumluluğundadır. Kurulum hizmetinden önce üründe bir kusur varsa tamamlanmış olması önemlidir. Ek kurulum hizmeti ile kurulmuş ürünlerin iadesi durumunda ürünün yeniden demonte yapılması Alıcı’ya aittir. Banyo dolabı lavabosu, mutfak dolabı tezgahı vb. gibi tesisat veya avize, aplik vb. gibi elektrik bağlantısı gerektiren kurulum işlemleri Satıcı tarafından yapılamaz.

Hello! How may we help you?

Please contact us for your questions about model, price, size, color, cargo etc.!
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.