Menü
Sepetiniz

   Türkiye'nin Her Yerine ÜCRETSİZ KARGO

Kargo Hakkında Sık Sorulan Sorular

  • Kargo Ücretiz Mi?

Evet. Tüm ürünlerimizde Türkiye'nin her yerine kargo ücretsiz.


  • Kargonun Ulaşamadığı Lokasyonlar Var Mı? Benim Adresim Teslimat Bölgesinin Dışında Mı?

Evet. Türkiye'nin her yerine kargo gönderiyoruz ancak şehir merkezine göre ücrada kalan bölgelere (Köyler, yeni küçük yerleşim yerleri, şehir merkezine çok uzak yerler vb.) kapıya teslimat yapılmamakta, şehir veya ilçe merkezindeki kargo şubesinden kendiniz teslim almak durumunda kalabilirsiniz.

Adresinizin teslimat kapsama alanı içinde mi dışında mı kaldığını yine en iyi sizler bilirsiniz. Eğer bulunduğunuz adrese Sürat Kargo normal zamanlarda teslimat yapıyorsa bizim ürünlerimizi de teslim eder, yapmıyorsa bizim ürünlerimizi de teslim etmezler, sizin şubeden teslim almanız gerekebilir. Emin olmadığınız durumlarda bizimle iletişime geçerseniz size net bilgi verebiliriz.


  • Kargo Hasarı Durumunda Ne Yapmamız Gerekir?

Kargo hasarı durumunda iade hakkınız mevcut. Ancak kargoyu teslim alırken paketi açıp, hasar olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Hasar varsa kargoyu getiren kargo personeline hemen hasar tespit tutanağı ile teslim etmeniz gerekiyor. Biz de hasarlı ürün tarafımıza ulaştıktan sonra yenisini hazırlayıp size tekrar gönderiyor oluyoruz.

Kargo personeli adresinizden ayrıldıktan sonra ürünü hasarsız teslim almış sayılırsınız, kargo hasarı dolayısıyla iade hakkınızı kaybedersiniz. Bu sebeple mutlaka hasarlı ürünü size teslim eden personele iade etmeniz gerekir.


  • Kargo Ürünlerimi Ne Kadar Zamanda Teslim Eder?

Biz ürünlerinizi hazırlayıp kargoya teslim ettikten sonra kargo firması ürünlerinizi Marmara Bölgesi için ertesi gün, diğer bölgeler için 2 ila 3 günde teslim eder. +1 gün opsiyon bulunmaktadır.


  • Kapıda Ödeme Seçeneği Var Mı?

Hayır. Kapıda ödeme seçeneği yok.Başka bir sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Model, fiyat, ölçü, renk, kargo vs. sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz!
Sizlere en iyi deneyimi sunmak adına internet sitemizde çerezler kullanmaktayız. İnternet sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.