Menü
Sepetiniz

   Türkiye'nin Her Yerine ÜCRETSİZ KARGO

Teslimat Bilgileri


 

Ürün, Alıcı'nın seçtiği teslim şekli ile belirttiği teslimat adresine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa, paketlenmiş ve sağlam olarak teslim edilir. Savaş, doğal afet, ayaklanma, grev, lokavt, sel, yangın, deprem gibi Satıcı’nın herhangi bir kusuru olmaksızın ortaya çıkan ve makul önlemlerle engelleyemeyeceği hallerde bu süre uzayabilir. Teslim anında Alıcı'nın adresinde bulunmaması durumunda dahi Satıcı edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, Alıcı'nın ürünü geç teslim almasından ve/veya hiç teslim almamasından kaynaklanan zararlardan ve giderlerden Satıcı sorumlu değildir. Ürün, Alıcı'dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden Satıcı sorumlu tutulamaz. Adalara, denizaşırı yerlere ve Yurtdışına teslimat yapılamamaktadır.


4 farklı şekilde teslim alma opsiyonu sunulmuştur. Satın alma esnasında bunlardan sizin için en uygun seçeneği tercih etmenizi öneririz.

Teslim şekilleri aşağıda sıralanmıştır.

NAKLİYE İLE TESLİMAT: Nakliye ile teslimat yalnız İstanbul için geçerlidir, İstanbul dışı için bu teslim şekli bulunmamaktadır. Nakliye ile teslimatlar 1-5 gün arasında ürünlerin stok durumu, imalat sürelerine ve dağıtım güzergahına göre değişkenlik göstermektedir. Planlanan teslimat tarihinden 1-3 gün önce SMS veya arama yoluyla Alıcı’ya ulaşılır ve Alıcı’nın onayı alınır. Teslimat planları yapıldıktan sonra özel durumlar dışında değişiklik yapılmaz. Teslimat günü, teslimat için gelmeden önce gün içerisinde aranıp bilgi verilir. Alıcı’nın özel durumu veya belirtilen adreste kimsenin bulunmadığı ve teslimatın gerçekleştirilemediği durumlarda, 2. teslimat en az 14 gün sonrası için yeniden planlanır ve yeni nakliye organizasyonu için Satıcı ekstra nakliye ücreti talep eder.

Kurulum içeren nakliyeli teslimatlarda, kurulum teslimat ile aynı gün yapılır. Farklı bir gün için kurulum organize edilmez. Teslimat sırasında bir problem fark edilmesi durumunda, problemin teslimat ekibi tarafından sağlanacak teslimat formunda Alıcı tarafından belirtilmesi gerekir. Binada yük asansörü olmaması ve ürünün bina içine sığmaması gibi durumlar için asansör tutulması gerekirse sorumluluk Alıcı’ya aittir.


Nakliye ile teslimat, İstanbul için genellikle 3-5 adet ve üzeri satın alımlarda tercih edilmesi önerilir. Kargo ücretine göre daha uygun fiyatla teslimat gerçekleştirilebilmektedir.


Nakliye Ücretleri


Nakliye ücreti enflasyonist dönemde hızla değişmektedir. Güncel tarife için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


KARGO İLE TESLİMAT: Kargo ile gönderilecek ürünleriniz kargoya verildiğinde ilgili kargo şirketi ve kargo takip numarası SMS ve e-posta yoluyla sizinle paylaşılır. Hacmi 30 desi ve üzeri olan ürünler bina kapısında teslim edilir. Alıcı, Ürün'ü teslim aldığı anda kontrol etmekle ve Ürün'de kargodan kaynaklanan bir sorun gördüğünde, Ürün'ü kabul etmemekle ve Kargo firması yetkilisine tutanak tutturmakla sorumludur. Aksi halde Satıcı sorumluluk kabul etmeyecektir. Kargoların teslimat yapamadıkları köy, kasaba veya şehir merkezine uzak noktalarda kargonuz, en yakın merkez şubeye kadar getirilir ve Alıcı’nın buradan teslim alması için bilgilendirme yapılır. Alıcı’nın belirtilen süre içinde kargoyu teslim alması gerekecektir.

Kata Teslimat: Tek parça olarak ağırlığı 30 kg - hacmi 30 desi altında olan adres teslim hizmetli gönderilerin teslimatı kata yapılacaktır. Parçalı gönderilerin de tüm parçalarının 30 kg - 30 desi altında olması durumunda kata teslimat sağlanacaktır.


Bina Kapısında Teslimat: Tek parça olarak ağırlığı 31-200 kg - hacmi 31-400 desi'ye kadar olan kargoların teslimatı bina kapısında sağlanacaktır. Parçalı gönderilerin herhangi bir parçası 30 kg-desi üzerinde ise bina kapısında teslimat yapılır.


Aktarmadan Teslimat: Tek parça olarak ağırlığı 201 kg - 300 kg arasında veya hacmi 401 - 700 desi arasında olan gönderiler aktarma merkezinden teslim edilir.AMBAR İLE TESLİMAT: Ambar ile teslimat hizmetini İstanbul dışı için özellikle toptan alımlarda (10 adet ve üzeri) kargonun çok pahalı olduğu özel durumlarda tercih edilmesi gereken bir teslimat şekli olarak sizlere sunmaktayız. Ambar ile teslimat seçildiğinde Satıcı'ya taşıma ücreti ödenmez, taşıma ücreti ödemesi ürünler teslim alındığında karşı ödemeli olarak Alıcı tarafından Ambar firmasına yapılır. Dolayısıyla ürün satın alırken Ambar İle Teslimat seçildiğinde taşıma ücreti için peşinen bir ödeme yapılmamış olur. Bu seçenekte ürün sayısına, ebadına ve lokasyona göre taşıma ücreti değişkenlik göstermektedir. Bu seçeneği seçmeden önce mutlaka bizimle 0552 592 30 16 numaralı telefondan iletişime geçip Ambar ücreti, teslim süresi ve hizmet verilen lokasyonlarla ilgili detaylı bilgi almanızı önemle rica ederiz.

Ambar ile teslimatta ürünler bina kapısına kadar getirilmekte, kata çıkarma hizmeti verilmemektedir. Teslimat süresi lokasyona göre değişmekle birlikte 3 ila 6 gündür.

Ürünler teslim edilecek kişiye ulaştıktan sonra teslim alma aşamasında teslim alan kişi tarafından bir hasar olup olmadığı kontrol edilir, bir hasar tespiti olması durumunda Satıcı ile iletişime geçilir, taşıma ile ilgili sorunun giderilmesi veya telafisi için gerekli aksiyonlar Satıcı tarafından alınır.


Önemli Not:

1- Ambar ile gönderimlerde taşıma ücreti, Alıcı tarafından ambar firmasına, teslim alma aşamasında ödenir.

2- Toplam 250 KG-Desi altında kalan satın alımlarda  ambar ile gönderim sağlanamamaktadır.


MAĞAZADAN TESLİMAT: Bu teslim şeklinde Alıcı hiç bir şekilde teslimat ücreti ödemez. Kendisi ve/veya kendi imkanları ile Mağaza'dan ürünlerini teslim alır/aldırır. Bu teslim şeklinde ürünler teslim alınırken teslim alan kişi tarafından kontrol edilir, herhangi bir sorun tespit edilmesi durumunda hemen satıcıya bilgi verip sorunun giderilmesi veya ürünün değiştirilmesi yönünde talepte bulunur. Aksi halde ürünler mağazadan teslim edildikten sonra herhangi bir sorunla karşılaşılması durumunda iade veya değişim talebi kabul edilmez.KURULUM SATIN ALMA OPSİYONLU ÜRÜNLER HİZMETİ TESLİMATI: Kurulumu müşteriye ait olan ürünlerde ek kurulum hizmeti satın alınmış ise Ürün teslim edildikten en geç yedi (7) gün içerisinde kurulum hizmeti planlanır. Planlanan hizmet tarihinden 1-3 gün önce SMS veya arama yoluyla Alıcı’ya ulaşılır ve Alıcı’nın onayı alınır. Hizmet planları sistem tarafından otomatik olarak hazırlandığı için özel durumlar dışında değişiklik yapılmaz. Kurulum günü, kurulum için gelmeden önce gün içerisinde aranıp bilgi verilir. Ek kurulum hizmeti alınan ürünün, kurulum hizmeti gelmeden önce açılıp kontrol edilmesi Alıcı’nın sorumluluğundadır. Kurulum hizmetinden önce üründe bir kusur varsa tamamlanmış olması önemlidir. Ek kurulum hizmeti ile kurulmuş ürünlerin iadesi durumunda ürünün yeniden demonte yapılması Alıcı’ya aittir. Banyo dolabı lavabosu, mutfak dolabı tezgahı vb. gibi tesisat veya avize, aplik vb. gibi elektrik bağlantısı gerektiren kurulum işlemleri Satıcı tarafından yapılamaz.

Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Model, fiyat, ölçü, renk, kargo vs. sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz!
Sizlere en iyi deneyimi sunmak adına internet sitemizde çerezler kullanmaktayız. İnternet sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.