Menü
Sepetiniz

UA Uygun Ahşap®


Uzun yıllar ahşap imalatı tecrübesine sahip, işçilik kalitesi, teslimat zamanlaması ve müşteri ilişkileri ile sektörde fark yaratmayı başarmış, sektöre, çalışanlarına ve ailesine çok değerli bir miras oluşturabilmiş, ustalık ve esnaflık sıfatını en iyi şekilde hak etmiş ve taşımış olan Ali Solmaz tarafından, oğlu Eren Solmaz'ın önemli destekleri ile, 2018 yılında küçük bir atölye olarak kurulan Uygun Ahşap, yeni misyon ve vizyonu ile emin adımlarla hedeflerine doğru ilerlemektedir.


Bahçe kullanımları için masif ahşap ürünler olan ahşap saksıdan ahşap çiçekliğe, ahşap piknik masasından banka, ahşap sandalyeden ahşap hayvan evlerine geniş bir yelpazeye sahip olan Uygun Ahşap yeni ürün çeşitlerini kapsamına dahil etmeye devam etmektedir.


Uygun Ahşap, kurucusundan aldığı ilham ile temellerini oluşturan kalite, zamanlama ve müşteri ilişkileri alanlarında yüksek standartlarını korumakla birlikte çevreye duyarlılık, iş sağlığı ve güvenliği konusunda hassasiyet, iş ortakları ile sıkı işbirliği ve müşteri odaklılık ilkelerinde çıtayı her geçen gün daha yukarılara koyarak tedarikçileri, kendisi ve müşterilerinin maksimum fayda sağlayacağı bir iş modeli anlayışı ile maksimum faydayı minimum maliyetle müşterilerine ulaştırmayı misyon edinmiştir.

Ürün çeşitliliğini arttırmanın yanı sıra her bir ürün çeşidinin en optimum insan ve enerji kaynağı ile en verimli şekilde üretilmesi, müşterilerine minimum fiyat seçeneğinin sunulması, müşteri açısından fayda maliyet denkleminde fayda payının oldukça yukarılara çekilmesinin yanı sıra Uygun Ahşap, ihracat hedefleri ile yurt dışında da müşteriler edinmesi ve ülkeye döviz girişinin sağlanmasını ve yeni yatırımlarla istihdamın arttırılmasını temel vizyonu olarak görmektedir.


UA Uygun Ahşap®  bir Solmaz Ahşap Ürünleri markasıdır.Firma Bilgileri:

Solmaz Ahşap Ürünleri ve Tesis Yönetimi Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Mustafa Kemal Mahallesi 3004 Caddesi No: 103/A Ataşehir İstanbul

Alemdağ Vergi Dairesi    : 7730773258

Mersis No                         : 0773077325800001

Ticaret Sicil No                 : 325137-5

Kep Adresi                        : solmazahsap@hs01.kep.tr

Email                                 : info@uygunahsap.com

Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Model, fiyat, ölçü, renk, kargo vs. sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz!
Sizlere en iyi deneyimi sunmak adına internet sitemizde çerezler kullanmaktayız. İnternet sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.