Menü
Sepetiniz

   Türkiye'nin Her Yerine ÜCRETSİZ KARGO

Ahşap Çiçeklik

İstediğiniz Renkte ve İstediğiniz Ölçüde Üretim Yapabiliyoruz.

Özel istekleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 


Kaliteli Ahşap Saksılar

Çiçeklerin renkli dünyasına kapı aralarken birbirinden özel ahşap saksılar ile kaliteyi yakalamaya ne dersiniz? Uygun Ahşap ayrıcalıklarıyla satın alacağınız ahşap saksı modellerini sizler için sıralarken aynı zamanda estetik kaliteyi de ön plana çıkarıyoruz. Size sadece birbirinden özel seçeneklerden bir tanesini tercih etmek kalıyor.

Saksı tasarımları ile fark yaratan ve kalitesi sayesinde size uygun çözümlere imza atan Uygun Ahşap modellerine gelin daha yakından bir bakalım! Böylelikle kalite, uygun fiyat ve dayanıklı ürünlerin ayrıcalıklarından faydalanmanızı sağlayalım!

Ahşap Saksı Modelleri

Ahşap, insan yaşamının en özel seçeneklerinden bir tanesi olurken aynı zamanda doğallığı ve sağlıklı oluşu ile adından söz ettirir. Ahşabın farklı alanlarda kullanılabiliyor olması insanlar için değerli olurken kolay şekil alması da önemlidir. Çünkü saksı gibi insan yaşamında çok tercih edilen ürünlerin kolay bir şekilde üretilmesi avantaj sağlar.

Uygun Ahşap olarak ahşabın en özel yönleriyle farklı ahşap saksı modelleri tasarlıyoruz. Bu sayede yaşam alanınıza ve tercihlerinize göre kaliteli seçeneklerden yararlanmanıza imkân sağlıyoruz. Farklı ahşap saksı modellerinden faydalanmanıza olanak sağlarken kalite ve performansı zirveye çıkaran Uygun Ahşap ev, ofis ve yaşam alanlarınızı dönüştürür. Size sadece hangi ahşap modelini kullanmanız gerektiğine karar vermek kalır.

Ahşap saksı ile kusursuz modellerden faydalanırken bu modellerin dayanıklılığı ve kalitesiyle kusursuzluğu yakalayın! Ahşabın özel renkleri ve dokusu sayesinde yaşam alanınızda en ufak bir kusuru dahi ortadan kaldırın.  Üstelik bu kusursuzluğu yakalarken seçim yaptığınız ahşap kalitesinden de emin olun!

Renkli Ahşap Saksı Seçenekleri

Ahşabın çok özel seçeneklerini kullanırken en kaliteli çözümleri yakalamak adına size kusursuzluğu vaat ediyoruz. Peki, kalite odaklı seçeneklerde hangi ahşap ürünlerini kullanmalısınız?

Uygun Ahşap olarak kalite ve kullanışlılığı ön plana çıkarıyoruz. Özellikle renkli ahşap seçenekleri sayesinde yaşam alanlarınıza uygun seçeneklerle kaliteyi zirveye taşıyoruz. Üstelik ürünlerimizde kullandığımız boyanın da sıra dışı seçenekler arasında olmasına özen gösteriyoruz. Kişiye özel tasarımların yanı sıra aynı zamanda farklı renklerde ahşap saksı çözümleriyle sizlerin destekçisi oluyoruz. Bu sırada size kalan tek şey en kaliteli ahşaptan üretilen ürünleri yakından incelemek ve satın almak olur.

Ahşabı bilen ustaların ellerinde bir şahesere dönüşen saksılarımızdan hangisinin sizin için özel olduğunu öğrenmek ister misiniz? Gelin hep birlikte ürünlerimize ve fiyat detaylarına bir bakalım!

Ahşap Saksıların Fiyatları

Ahşap, insanlar için en çok tercih edilen seçenekler arasında olurken ahşabın kalitesi ve kullanışlılığı en önemli konulardan bir tanesidir. Bu noktada sizlere destek olan Uygun Ahşap, fiyatlar konusunda da ayrıcalıklar sunduğunu hissettirir. Size sadece, bütçenize uygun seçeneklerden bir tanesi olan ahşap saksılardan birini satın almak kalır. Peki, saksı fiyatları neye göre değişir?

Saksı fiyatlarında büyüklük, kullanılan ahşabın kalitesi ve işçilik oldukça değerlidir. Her konuda ayrıcalıklı seçenekler vaat eden Uygun Ahşap ile kaliteyi yakalamak sizin için oldukça mümkün olacak! Bu nedenle bütçenizi çok zorlamayacak alternatiflerden faydalanmak için hemen ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Kalite, kusursuzluk ve ayrıcalıklı çözümler sizi bekliyor.

Ahşap Saksılı Yapay Bambu Ahşap Saksılı Yapay Bambu
İndirimli Fırsat
Brand: Uygun Ahşap Model: 100103
Ahşap Saksılı Yapay Bambuİç mekanda ve dış mekanda uzun yıllar kullanabileceğiniz çam masif ahşap saksı ve bambular ile mekanınıza şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Mekanınızın ortam renklerine göre özel boya uygulamamız mevcut. Ahşap saksılara istediğiniz renkte boya uygulayabiliriz.Yapay Bambu ..
1.723,98₺ 1.955,26₺
KDV Hariç:1.461,00₺
Lambri Ahşap Saksı Lambri Ahşap Saksı
İndirimli Fırsat
Brand: Uygun Ahşap Model: 100101
Lambri Ahşap SaksıTicari ve özel mekanlarınızda, gerek görünümüyle gerekse işlevselliğiyle fark yaratan ve son dönemlerin vazgeçilmezi haline gelen ahşap saksı modelleri sizin mekanlarınıza da canlılık katacaktır.Bu modelimiz, ahşap çiçeklik modelleri arasında ahşap saksı fiyatları açısından en cazi..
1.168,20₺ 1.475,00₺
KDV Hariç:990,00₺
Pervazlı Lambri Ahşap Saksı Pervazlı Lambri Ahşap Saksı
İndirimli Fırsat
Brand: Uygun Ahşap Model: 100102
Pervazlı Lambri Ahşap Saksı Köşebentli ve pervazlı görünümüyle şık bir yapıya sahip olan ahşap çiçeklik modelimiz mekanınıza renk katacak.İsterseniz özel mekanlarınızda, balkon, teras, bahçe veya isterseniz ticari mekanlarınızda kullanabilirsiniz.Bu modelimiz de diğer tüm ahşap saksı modellerim..
1.180,00₺ 1.416,00₺
KDV Hariç:1.000,00₺
Seperatörlü Ahşap Saksı Seperatörlü Ahşap Saksı
İndirimli Fırsat
Brand: Uygun Ahşap Model: 100190
Seperatörlü Ahşap SaksıAhşap seperatör paravan ile istemediğiniz yerleri görmeyin, istemedikleriniz sizi görmesin!Seperatörlü Ahşap Saksı, konumlandığı yerde görüntüyü kesmek için oldukça kullanışlı ve çok tercih edilen bir ürün. Ahşap seperatör paravan ve ahşap saksının birleşimi ile çiçeklerin de..
2.115,74₺ 2.301,00₺
KDV Hariç:1.793,00₺
Kertme Ahşap Saksı Kertme Ahşap Saksı
İndirimli Fırsat
Brand: Uygun Ahşap Model: 100201
Kertme Ahşap SaksıAhşap Saksı kategorisinde en sağlam ve uzun ömürlü yapıya sahip Kertme Ahşap Saksı modelimiz yalnızca ahşap çiçeklik için değil köklü ağaçlar için de uygundur. Bu ahşap büyük saksı modelimiz, büyük ağaçlarınız için de uygun, ancak tabii ölçüyü gözden kaçırmamak gerek, ağaç ne kadar..
1.753,48₺ 1.770,00₺
KDV Hariç:1.486,00₺
Lambri Saksılı Ahşap Paravan Lambri Saksılı Ahşap Paravan
İndirimli Fırsat
Brand: Uygun Ahşap Model: 100191
Lambri Saksılı Ahşap ParavanAhşap paravan seperatör ile istemediğiniz yerleri görmeyin, istemedikleriniz sizi görmesin!Seperatörlü Ahşap Saksı, konumlandığı yerde görüntüyü kesmek için oldukça kullanışlı ve çok tercih edilen bir ürün. Ahşap paravan seperatör ve ahşap saksının birleşimi ile çiçekler..
2.006,00₺ 2.301,00₺
KDV Hariç:1.700,00₺
Deck Ahşap Saksı Deck Ahşap Saksı
İndirimli Fırsat
Brand: Uygun Ahşap Model: 100502
Deck Ahşap Saksı Deck Ahşap Saksı modelimiz şık görünümü, güçlü yapısı ile dış mekanda uzun yıllar kullanabileceğiniz bir üründür. İster çiçeklik olarak ister ağaç dikimi için tercih edebilirsiniz. Metal köşebentler toprağın uyguladığı basınca karşı saksının direncini yükseltmektedir...
1.913,96₺ 2.171,20₺
KDV Hariç:1.622,00₺
Saksılı Ahşap Bank Saksılı Ahşap Bank
İndirimli
Brand: Uygun Ahşap Model: 100505
Saksılı Ahşap BankAhşap Saksılı Bank şık görünümüyle ve kullanışlı yapısıyla bahçelerde eksikliği hissedilen, aranan bir ürün oldu. Hem çiçeklik veya ağaç saksısı hem oturma bankı özelliklerini bir arada sunan bu modelimiz ahşap bank modelleri arasında en çok tercih edilenlerden biri oldu. ..
4.307,00₺ 4.720,00₺
KDV Hariç:3.650,00₺
Ahşap Çit Saksı Ahşap Çit Saksı
İndirimli
Brand: Uygun Ahşap Model: 100301
Ahşap Çit SaksıStil Sahibi Mekanlarınız İçinAhşap çit saksı modelimiz şık görünümüyle stil sahibi mekanlarınızda fazlasıyla tamamlayıcı rol oynayacaktır.Ayaklı ahşap saksı modelleri arasında görünümüyle fark yaratan, estetik bir duruş sergileyen, tarzıyla dikkatleri üzerine çekmekte en önde gelen ah..
2.000,10₺ 2.494,52₺
KDV Hariç:1.695,00₺
Brand: Uygun Ahşap Model: 100701
Konik Ahşap SaksıFarklı Tasarımlara Açık Olanlar İçinKonik Ahşap Saksı modelimiz farklı tasarımlara açık olanlar, diğerlerinden farklılaşmak, mekanına zarif bir görünüm kazandırmak isteyenler için üretilmiştir.Bu modelimiz için farklı renk seçenekleri de sunulmaktadır. İstediğiniz tüm renkleri uygul..
1.722,80₺
KDV Hariç:1.460,00₺
Brand: Uygun Ahşap Model: 100601
Köşebentli Ahşap SaksıAhşapların baş kısımlarının köşebent ile dikey eksende kapatılarak keskin köşe geçişlerinin yumuşatıldığı bu ayaklı bahçe ahşap saksı modelimiz en çok tercih edilen ürünlerimizden biridir.İç ve dış mekanda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Dış mekan ahşap saksı olarak uzun..
1.629,58₺
KDV Hariç:1.381,00₺
Uzun Kertme Ahşap Saksı Uzun Kertme Ahşap Saksı
İndirimli Fırsat
Brand: Uygun Ahşap Model: 100202
Uzun Kertme Ahşap SaksıKlasik kertme modellerimiz genellikle dikdörtgen ölçülerde tercih edilirken uzun kertme modellerimiz kare ölçüler için daha çok tercih edilmektedir. Bu model ile daha stil sahibi bir tasarıma ulaşabilirsiniz.Ahşap saksı kategorisinde en sağlam ve uzun ömürlü yapıya sahi..
1.509,22₺ 1.770,00₺
KDV Hariç:1.279,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)

Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Model, fiyat, ölçü, renk, kargo vs. sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz!
Sizlere en iyi deneyimi sunmak adına internet sitemizde çerezler kullanmaktayız. İnternet sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.