Menu
Your Cart
   Free Shipping to all over Turkey. Please contact us for shipping abroad.

Frequently Questioned Answers About Cargo

  • Kargo Ücretiz Mi?

Evet. Tüm ürünlerimizde Türkiye'nin her yerine kargo ücretsiz.


  • Kargonun Ulaşamadığı Lokasyonlar Var Mı? Benim Adresim Teslimat Bölgesinin Dışında Mı?

Evet. Türkiye'nin her yerine kargo gönderiyoruz ancak şehir merkezine göre ücrada kalan bölgelere (Köyler, yeni küçük yerleşim yerleri, şehir merkezine çok uzak yerler vb.) kapıya teslimat yapılmamakta, şehir veya ilçe merkezindeki kargo şubesinden kendiniz teslim almak durumunda kalabilirsiniz.

Adresinizin teslimat kapsama alanı içinde mi dışında mı kaldığını yine en iyi sizler bilirsiniz. Eğer bulunduğunuz adrese Sürat Kargo normal zamanlarda teslimat yapıyorsa bizim ürünlerimizi de teslim eder, yapmıyorsa bizim ürünlerimizi de teslim etmezler, sizin şubeden teslim almanız gerekebilir. Emin olmadığını durumlarda bizimle iletişime geçerseniz size net bilgi verebiliriz.


  • Kargo Hasarı Durumunda Ne Yapmamız Gerekir?

Kargo hasarı durumunda iade hakkınız mevcut. Ancak kargoyu teslim alırken paketi açıp, hasar olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Hasar varsa kargoyu getiren kargo personeline hemen hasar tespit tutanağı ile teslim etmeniz gerekiyor. Biz de hasarlı ürün tarafımıza ulaştıktan sonra yenisini hazırlayıp size tekrar gönderiyor oluyoruz.

Kargo personeli adresinizden ayrıldıktan sonra ürünü hasarsız teslim almış sayılırsınız, kargo hasarı dolayısıyla iade hakkınızı kaybedersiniz. Bu sebeple mutlaka hasarlı ürünü size teslim eden personele iade etmeniz gerekir.


  • Kargo Ürünlerimi Ne Kadar Zamanda Teslim Eder?

Biz ürünlerinizi hazırlayıp kargoya teslim ettikten sonra kargo firması ürünlerinizi Marmara Bölgesi için ertesi gün, diğer bölgeler için 2 ila 3 günde teslim eder. +1 gün opsiyon bulunmaktadır.


  • Kapıda Ödeme Seçeneği Var Mı?

Hayır. Kapıda ödeme seçeneği yok.

Hello! How may we help you?

Please contact us for your questions about model, price, size, color, cargo etc.!
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.